• Çalışma Saatleri : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Hakkımızda

Biyo Plus Medikal
Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Biyoplus medikal 2010 yılında kurulmuş, medikal sektörde medikal ürünlerin aksesuarları ve tıbbi cihazların satışında aynı zamanda tıbbi cihaz bakım onarım kalibrasyon hizmetlerini ağırlıklı faaliyet gösteren bir firmadır. Medikal sektördeki 11 yıllık bir tecrübe ile müşteri odaklı, dürüst, tutarlı disiplinli ve saygılı bir yönetim anlayışıyla faaliyet göstermeyi amaç edinmiştir.

Sektörde sonuç odaklı çalışmayı ve klinik uygunluğu kanıtlanmış yüksek teknoloji ürünlerini pazar ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

Hizmet Alanları ;

Tıbbi Malzemeler Ve Tıbbi Cihazlar…

“Tıbbi cihazlar, laparoskopik ürünler, ameliyathane cihazları, yoğun bakım cihazları, kalp ve damar cerrahisi ve spesifik sarf malzemeler konusunda hizmet vermektedir.”

Misyonumuz ;

Tarafımızdan talep edilen istek ve ihtiyaçları tam olarak anlayarak beklentileri, geçerli standartlar ve yasalar ile belirlenen koşulları sağlamak ve geçerli kılmak.

Tıp dünyasındaki gelişmeleri takip etmek ve dünyaca klinik uygunluğu kanıtlanmış yüksek teknoloji ürünlerini Pazar ile buluşturmak.

Çalışmakta olduğumuz kurum ve kuruluşlara en uygun fiyatları sunmak.

Müşteri odaklı, dürüst, tutarlı, displinli ve saygılı bir yönetim anlayışıyla faaliyet göstermek.

Araştırma ve eğitime önem veren, nitelikli, bilgili, istekli, azimli, takım ruhu ile çalışabilen, rekabet ve başarıyı esas alan çalışanlardan oluşmuş kurumsallaşmış bir organizasyon yürütmek,

Esnek, dinamik ve katılımcı olmanın yanı sıra, kalite ve sürekliliği esas alan bir yönetim yapısı oluşturmak.

Markalar

Çözüm Ortaklarımız

Hemen Ara WhatsApp

WhatsApp Yaz    Sizi Arayalım